Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Ogłoszenie archiwalne

Dom, ul. Lukrecjowa

Lukrecjowa, Kolbudy, pomorskie

  • 760 000 zł
  • 145 m²
  • 5 241,38 zł/m²

Dom, ul. Lukrecjowa

Lukrecjowa, Kolbudy, pomorskie

zaktualizowane:
25 lutego 2026

760 000 zł

145 m²

5 241,38 zł/m²

Dom, ul. Lukrecjowa

Zaktualizowane: 25 lutego 2026

760 000 zł 145 m² 5 241,38 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
500 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Rok budowy:
2024

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

500 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Rok budowy:

2024

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 760 000 zł (5 241,38 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 145 m², 4 pokoje (3 sypialnie), 1 łazienka; stan: deweloperski
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2024
  •   technika budowy: inna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 500 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, strych
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Tekton Property, zaktualizowane: 25.02.2026
  •   numer ogłoszenia: TC231391

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu w stanie deweloperskim, położonego w prestiżowej lokalizacji Osiedla Nad Jeziorem w Kolbudach. Nieruchomość znajduje się zaledwie około 100 metrów od brzegu jeziora. To propozycja dla osób poszukujących spokoju, bliskości natury oraz komfortowego miejsca do życia z dobrą komunikacją z Trójmiastem.

Najważniejsze atuty:

Prestiżowa lokalizacja - Osiedle Nad Jeziorem w Kolbudach.
Około 100 metrów do jeziora. (...)

Kontakt

Agent

Karol Bućko

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość